Ученици от VII б клас от ОУ “Кирил и Методий” върнаха портмоне с голяма сума пари на собственика му

 

Kметът инж. Ангел Джоргов поздрави Мартин, Теодор и Николай за доблестната им постъпка.
Възпитаниците на ОУ “Кирил и Методий” са намерили портмоне с голяма сума пари и лични документи, които върнаха на собственика им.
Семейство Десанови от София изпратиха благодарствено писмо за тримата малки герои.
Инж. Джоргов им връчи почетни плакети и подаръци.
☺️Той ги адмирира за достойната им постъпка и каза, че въпреки крехката си възраст, те са вече формирани като добри и стойностни хора.
Учениците бяха също поздравени от ръководството на училището и от съучениците си.

12/04/2024